Genel

Pozitif yönde Müzakere Kaplan var Bide Rüyam’ın Kaplanları var ;)

Düşünün gözlerinizi kapayarak düşünün (fakat paylaşımımı okuyup sonrasında yapın bunu). Kapı açıldığında uzun süreden beri görüşmediğiniz kız arkadaşınızın gözlerindeki ışıltı ve nemi düşünün. Sarılırken ki sıcaklağını ve sımsıkı sarışını. Kanepeye doğru süzülürken temasın kopmadığını ve oturduğunuzda gözlerinizden gözlerini almadan oturup sonrasında kucağınıza usulca sokulup dudaklar arasındaki mesafenin bir kaç santim uzağında sohbetin (aralarda buseleri saymıyorum sayamıyorum). Sıcaklığın ve hararetin bacaklarınızda ki o tatlı hissi duyun. Kontrolsüz gövde hareketleri ile vücutların birbirine olan açlıkla karmaşıklaşmasını (gömlek ne ara çıktı anlamadım ;)) tek el kopça çözerken bir yandan kyafetin sıyrılması (ben ne ara soyundum kim soydu beni ) ve istek ile yanan bedenlerin karmaşasında dalgalanan o kısık gözler ve yarım aleni iniltiler duyulan dudaklar ve kıvrılan bel ve kalçalar. Karışan ve terli bedenlerin birbirine karışan kokusu.
Soğuk duşun bile serinletemediği bedenler kaplanların göz hapsinde ve müzik aniden lap dance’a dönen bir hareketlilik. Kaplanlardan özür dileyerek yatağa geçemeden kanapenin her ucunda güreşen iki aç gövde veeee dudaklardan süzülen lavların görüntüsü ve buğulu gözlerin peşinden bakarak gevşeyen vücutlar.

Bu anlattıklarım bir rüya değil reel fakat rüyayı reel meydana getiren Rüyam evet skor 2-2 olduğu sürece bu maç bitmez bitmemeli de ;)

Teşekkürler Rüyam herşey için yaşattıkların ve hissettirdiklerin için teşekkürler.

 
Karşılıklı zevk alındıktan sonrasında birliktelik en güzel ve dost gibi skordur bence, paylaşım için her iki tarafa da teşekkürler…
 
Evvela oldukça tşk edrim Donotalone söyleşi cinsellik alınan zevkler karşılıklı olunca daha güzel oluyor bu güzel duygular ve paylaşımların için oldukça teşekkür edrim
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu