Genel

Pozitif Müzakere Yeni senenin ilk gününden, ilk müzakere de “İmge’lenme!”

Merhabalar Sevgili forumdaşlar;

Evvela hepimizin yeni yılı mübarek olsun, sağlığımızın ve mutluluğumuzun arttığı yeni bir sene olsun. Forumumuzun güzide partnerlerinden @imge Kadın ile tanışma şerefine yeni senenin ilk gününde nail olabildim.

Aslına bakarsak bu yoktu! :) bundan dolayı bizler çook daha ilkin planlama oluşturmaya çalışmıştık ama son kısımda yer vereceğim başlıkla ilişkili mevzudan dolayı birazcık ertelememiz icap etti.

Lokasyonu, konumu hakkındaki bayağı fazla şeyler öteki arkadaşlarımız tarafınca da paylaşıldı. Doğal olarak bende yinelemiş olayım. Kendisi ile iletişime geçildiğinde aslına bakarsan detaylarını paylaşıyor. Anadolu yakasında oturan ve ziyaret edecek arkadaşlarımız, kendi araçları ile gelirse park problemi yaşamayacak bir konumda, dileyen taksi ile basit ulaşabilir, ek olarak taksilere meydana getirilen zamlardan sonrasında ben toplu nakliyat kullanırım dost! diyen var ise da onunla da ulaşabilir bir lokasyonda :)

Kendisinden almış olduğum koordinata geldim ve kapıdan içeri girdikten sonrasında; sıcacık bir karşılamayı aldım göğsüme göğsüme.
Evi hakkındaki yazılanlar vardı kutuya benzetilme benzer biçimde; ufak, kutu benzer biçimde fakat bi o kadarda eğlenceli dizayn edilmiş oldukca şirin bir ev diyebilirim. Karşılamalara ilişik seromonimiz tamamlandıktan sonrasında, heralde ellerimiz yüzümüz yıkandı. Sohbetimize eşlik edecek ikramların evvelde hazırlanmış olduğu yere geçtik. Arka fonda deep house müzikler eşliğinde, karşılıklı oturup sohbetimize başladık, sohbetimizin iyi bir halde devam etmiş olduğu, sıcaklığın arttığı dakikaların daha sonra karşılıklı oturuşumuz artık az az yan yana oturma pozisyonuna doğru evrildi. Küçük küçük cilveleşmeler başladı ve baktık ateş ile barut yan yana daha çok duramayacak, süratle duş alma görevine geçiş sağlandı :) Duş sonrası idame eden cilveleşmelerimiz artık aksiyona dönüşmeye başladı. Hususi anların yaşandığı odada neler bulunduğunu şu şekilde özetleyebilirim neyi dilek ediyorsanız, neyi düşlüyorsanız x10 müessir yaşandığını paylaşabilirim. Aslına bakarsanız akışı, ritmi @imge ‘ye bıraktıktan sonrasında yaşanmış olan heyecanı viral olan video ile paylaşayım

Bu şekilde şeyleri yaşayınca insan diyorki ahh be vakit makinası olsa da anı durdurabilsek, geri alsak, yine yaşayabilsek.

O şekilde güzel konulardan söyleşi ettik, ülke gündemine asla değin(e)medik bile. Seni tanıma fırsatına olanak sağladığın için teşekkür ederim @imge , kısa sürede yine görüşmek dileğiyle. 🌺

 
Güzel referans olmuş tebrikler 👌.
İmgenin de düşünceli davranisi için bir bravo 👏👏
 
Paylaşımınız için teşekkürler
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu