Genel

Pozitif Müzakere Sweet Marina

Sevgili tatlı Marina ile hafta içi görüştük. VIP Marina ismiyle arzı endam ediyor fakat araya “Sweet” adını de eklemeli bence. Uzun süredir forumda müzakere yapmıyordum muhtelif sebeplerden ötürü. Uzun araştırmalarım kararı gözüme kestirdiğim 2-3 isimden bir tanesiydi Marina. Bigün öncesinde sözleştik, ertesi günü benim yüzünden olan küçücük aksilikler yüzünden acaba görüşemeyecek miyiz derken akşam için sözleştik.
Evinin konumu hakikaten oldukça rahat. Evin için ise bir mükemmel. Temizliği olsun, dekorasyonu olsun 10 numara. Masaya serdiği ikramları ise 11 numara. Yok yok nerede ise. Kısa sürede sağlam kg verdiğim için pek dokunmadım fakat bu şekilde bir sofra asla görmemiştim daha ilkin.
İlk görüşmelerde hep bir tatlı gerginlik olur birbirimizi tanımadığımız için Marina’nın yardımıyla bu duyguyu asla yaşamadım. Muhabbeti oldukça güzel, kendisi şeklinde tatlı Türkçe’siyle süre iyi mi geçti anlamadım. Aslına bakarsak 2 saat görüşecektik fakat işimin çıkması sebebiyle ona da daha müsait olduğundan 1 saat görüştük fakat aleni söyleyeyim dostlar keyfi damağımda kaldı. Ev arkadaşı Alina da yoktu o gün. Tekrar ki sefere onunla da tanışmanı istiyorum dedi ek olarak sevindim. Aslına bakarsanız en yakın zamanda bir program daha oluşturacağımızdan inanırım.
Hususi anlara oldukça girmek istemiyorum, yalnız oldukça güzel ve hususi bulunduğunu, oldukça başarıya ulaşmış bulunduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar birazcık kg aldım diye hayıflansa da bence oldukça güzel bir vücudu var. Yapmayı planladığı değişimleri yapmasa bile oldukça güzel;)
Sözün aslı bu güzel anlamış olur için kendisine bir defa daha teşekkür ediyorum.
 
Paylaşım için teşekkürler
 
Paylaşım için teşekkürler.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu