Genel

Pozitif Müzakere Sapyoseksüeller için Ece

Sapyoseksüel, zeki yahut parlak zeka sözcüğünün latincesi olan sapien ile sexualis’in birleşmesinden oluşan bir kelimedir. Sapyoseksüelliğin sıradan olarak tanımından anlatmak gerekirse ikili ilişkilerde bireyin ”ben onun beynini seviyorum” cümlesiyle özetleyebiliriz.

Iki gün evel bir yaramazlik pesinde koşarken Ece Kadın ile bir program yaptik. Kendisi beni giriş çikisi fazlaca basit olan fazlaca tatli evinde konuk etti. Oldukca güzel, fazlaca cazibeli ve muhteşem bir fizigin mükemmel güzel bir yüzde, yeşil gözlerle kombinasyonu😍
Geçirdigimiz muhteşem vakit için kendisine fazlaca tesekkur ediyorum. Iki seans sonrasi yaklasik 1 saatten fazla iktisat bürokrasi siyaset ve bilim alaninda söyleşi ettik.Her mevzuda informasyon sahibi olan fazlaca farkli, fazlaca parlak zeka bir insan oldugunu kestirmek kolay olsa gerek. Bu nedenle mevzuya sapyoseksüel nelerdir açiklayarak adım atmak istedim. Bu sebeple kendisi sapyoseksüel beyler için biçilmis bir kaftan☺ uzun zamandir böylesine güzel ve genç bir bayan ile bu kadar kaliteli vakit geçirmemiştim. Teşekkürler Ece!!

 
Seni tanıdığım için hakkaten fazlaca sevinçli oldum 😊 fazlaca parlak zeka bir insansın ve seninle gecen vakit bana hakkaten fazlaca keyif verdi , Ben de fazlaca teşekkür ederim muhteşem vakit geçirmeme sebep olduğun için 🥰
 
Güzel Paylaşım
 
Görüşmelerin yalnız yataktan ibaret olmadığını en iyi yayınlayan örneklerden biri Ece kadın. Kendisiyle hemen hemen görüşemesemde forumdaki beylerin anlatımlarından bu kanıya vardım.
 
Guzel yorum ece kadınla görüşmeyi sabirsizlikla umuyorum😍
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu