Genel

Pozitif Müzakere Perfect way to end 2021! 2021’i bitirmenin muhteşem yolu!

Original (English):
I met Ms. Cansel Ulusoy for 2 hours before lunchtime today. I had contacted her last week on WhatsApp and she replied promptly that she did not speak English. However, using the translation app on my phone, we were able to arrange this meeting.

Her instructions were clear and the house was very easy to find. She opened the door wearing this very sexy black dress that fit her body perfectly (picture below). She is a beautiful, fair-skinned lady with smooth skin and a lovely smile that was accentuated by the red lipstick she was wearing.

I have had some bad experiences in the past because of the language barrier, but this was not an issue here. We talked about many topics using Google Translate – our different countries, our currencies losing value, how the year went, even Turkish politics! Ms. Cansel is clearly a very cultured and intelligent lady with a good heart. I am completely serious when I say that I enjoyed the time I spent talking to her on the couch as much as I enjoyed the time we spent in bed.

I am not going to elaborate on our activities in bed because I am a gentleman. However, I will say that she özgü all of the skills required and made this an excellent experience for me. I wholeheartedly recommend her to all members of this forum, and especially any foreigners who are passing through Antalya and looking for an unforgettable experience. I am definitely coming to Antalya the next time I visit Turkey to see her again!

2021 özgü not been an easy year for anyone, but this was an excellent way to end it. Thank you Ms. Cansel Ulusoy!

Turkish Translation:
Cansel Ulusoy Kadınla bugün öğle yemeğinden 2 saat ilkin görüştüm. Geçen hafta WhatsApp’ta onunla iletişime geçtim ve derhal İngilizce bilmediğini söylemiş oldu. Sadece telefonumdaki tercüme uygulamasını kullanarak bu görüşmeyi ayarlayabildik.

Talimatları açıktı ve evi bulmak oldukca kolaydı. Vücuduna tam oturan bu oldukca seksi siyah elbiseyi giyerek kapıyı açtı (aşağıdaki fotoğraf). Güzel, aleni tende, pürüzsüz tende ve giydirilmiş olduğu kırmızı rujla vurgulanan hoş bir gülümsemeye haiz bir karı.

Dil engeli sebebiyle geçmişte birtakım fena deneyimlerim oldu fakat bu burada bir problem değildi. Google Translate’i kullanarak birçok mevzuyu konuştuk – değişik ülkelerimiz, para birimlerimizin kıymet kaybetmesi, senenin iyi mi geçmiş olduğu, hatta Türk siyaseti! Cansel Kadın açıkçası oldukca kültürlü ve akıllı, iyi niyetli bir kadın. Onunla kanepede konuşurken geçirdiğim zamandan, yatakta geçirdiğimiz zamandan zevk aldığım kadar keyif aldığımı söylerken tamamen ciddiyim.

Ben bir centilmen olduğum için yataktaki faaliyetlerimizi detaylı bir şekilde anlatmayacağım. Sadece, ihtiyaç duyulan bütün becerilere haiz bulunduğunu ve bunu benim için muhteşem bir tecrübe haline getirdiğini söyleyeceğim. Kendisini bu forumun bütün üyelerine, bilhassa de İzmir’den geçen ve unutulmaz bir tecrübe arayan bütün yabancılara gönülden öneri ediyorum. Bir dahaki sefere onu görmek için Türkiye’yi ziyaret ettiğimde mutlaka İzmir’e geleceğim!

2021 kimse için basit bir sene olmadı fakat bu, onu bitirmek için muhteşem bir yoldu. Cansel Ulusoy Kadın’a teşekkür ederiz!

IMG-20211231-WA0000.jpg

 
Thank you for sharing, I had some experiences using google translate, not all girls accept to speak this way , and most of them can’t speak English Unfortunately 😔
 
Happy to hear you had a good time here my friend 😀
 
Güzel paylaşım için teşekkürler…

Thanks for your positive reference…

 
Congrats My friend.
Cansel is so cute and sexy lady.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu