Genel

Pozitif Müzakere Hayal Reel RÜYAM

Selam,
Başlığı yazarken kaç defa silip tekrar yazdım hatırlamıyorum. Geçtiğimiz günlerde düzgüsel müzakere standartlarımın haricinde bir büyüme ile Rüyam ile tanıştık. Radarımda olan kızlarımızdan birisi idi kendisi hakkındaki öteki arkadaşlarımızdan düşünce alıp (Bende yeri ayrı olan bir arkadaşımızın “Cana yakın iyi kızdır” referansı yetti arttı bile) kendisi ile iletişime geçtim. Normalde görüşmeler için mental olarak hazırlanmak için hep en erken bigün evvel konuşup söyleşi eder randevulaşırım. Bu sefer o şekilde olmadı konuşmaya başladık 2 saat sonrasında kapıda buldum kendimi.

Kapıyı çıtı pıtı bir güzellik açtı. Önceki paylaşımlarımda da vurguladığım şeklinde güzellik göreceli bir kavram her insana ve her an değişebiliyor fakat Rüyam kapının hafifçe aralanması ile beni etkilemeyi başardı.

Görüşmelerin salt yataktan ibaret olmadığını aynı havayı solumaya başladığımız her andan keyif alma hedefinde olan biriyim ve evet bu görüşmenin her anından keyif aldım.

Tatlı dilli söyleşi’i şahane bir daldık nerede ise sevişmeyi unutacaktık fakat unutulur mu ? Hayırrrr

Teferruat vermem fakat isteği arzusu ve reel bir gfe deneyimi için muhteşem bir partner.

Körle yatan şaşı kalkar diye bir ata sözümüzün yaşam bulmuş halini yaşadım dostlarının zerafetini naif liğini gördüm kendisinde. Zarif Naif birisi kendisi. Temizlik ve Hijyen (evi,kendisi ve ikramları) hikayesinde benden tam not aldı.

Karşımızda bir insan hele hele bir bayan bulunduğunu unutmadan o kapıyı çaldığınızda yaşadığınız o anlamış olur hemen sonra dışarı çıktığınızda “Abi hayırdır pek bi eğlenceli gördüm seni” cümlesini kucak dolusu işitirsiniz.

Fizyolojik özellikler mevzusuna takılan dostlar için; Minyon tipli ele avuca gelen işveli cilveli mükemmel bir partner.

Bizler gittik yok o şekilde bişey demesin kimse ne verirsen onu alırsın ben bunu gördüm bunu yaşadım.

Yine gidermiyim !!! KESİNLİKLE !!!

Ayrıca bir süpriz vardı onu artık başka süre yazarım. :)))))
Rüyam yaşadığım ve yaşattığın her an için oldukca teşekkür ederim.

 
Ayrıntılı paylaşım için teşekkürler., arada sürprizler de iyidir..
 
Ben teşekkür ediyorum
 
Ayrıca bir mevzuyu netleştirmek gerekiyor. Değişik mecralardan sorular geliyor o sorulara buradan yanıt vereyim. Resimler ona mı ilişik v.b. Evet fotoğraflar reel ve ilk paylaşımımda söylediğim şeklinde çıtı pıtı minyon bir kızımız.
Bir detayı paylaşmadan geçemeyeceğim görüşmenizde cim+cif performansını MUTLAKA görmelisiniz ;) ( Bende yapıyorum diyenler için detayı kulaklarına fısıldarım ;) )
Rüyam oldukca teşekkür ederim.
 
Rica ederim daima ������
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu