Genel

Pozitif Müzakere Elif ile Görüşmelerim

Elif ile ilki Haziran, ikincisi de bu hafta içerisinde olmak suretiyle iki müzakere gerçekleştirdim.

Açıkçası ilk teması e-posta üstünden yapması, forum dışı müzakere yapmaması benzer biçimde sebeplerle birazcık sert, kuralcı olabileceğini düşünüyordum sadece {hiç de} o şekilde olmadığını söyleyebilirim. E-postamdan birkaç saat sonrasında sağolsun telefonunu iletti. Devamında Whatsapp üstünden mesajlarıma da süratli yanıt vermesine rağmen o hafta programı yoğun olduğundan kendisi ile müzakere ayarlayamadım. İzleyen haftasonunda müzakere talebim de tatilde olması nedeni ile sonuçsuz kalmış olsa da, tatilden döndüğü hafta ortası için kendisinden randevuyu kaptım :). Ayrıca tatilde olduğu zamanlarda bile mesajlara yanıt vermesi ile takdirimi kazandığını eklemeliyim.

İlk görüşmeyi yapacağımız gün yeniden mesajlaşıp teyitleştik. Görüşmeden birkaç saat öncesindeki mesajlaşmalarımızda da sağolsun motivasyonumu arttırıp beni tam anlamıyla havaya soktu.

Bu haftaki ikinci görüşmemiz ise hormonlarımın da tesiri ile oldukca daha plansız bir halde oldu. Birtakım işleri olması durumunda, birkaç saat sonrası için ilettiğim müzakere talebimi pozitif yanıtladı. Kendisine ahenkli yaklaşımı için yeniden teşekkür ediyorum.
Her iki görüşmemiz kapsamında, önceki pozitif referanslarına ekleyebileceğim bir nokta bulunmamakta. Kendisi oldukca misafirperver, evi düzenli ve tertipli, müzakere süresince sizi basit hissettirmek için elinden geleni yapıyor.

Birtakım referanslarda Türkçesinin kırıklığına değinilmiş. Kanaatimce aksine, Türkçesi benim diyen birçok vatandaşımızdan daha iyi. Hem de, Sedat Reis’in videolarının gündemi salladığı dönemde yaptığımız ilk görüşmemizde sohbetimiz esnasında Reis’i tanımadığını açıkladı, ülke gündemini tam takip etmemesi nedeni ile buradan 1 intibak puanını kırıyorum:)

Latife bir yana iki görüşmemizde de kendisinden oldukca memnun kaldım. Pembişlerin ekseriyetle Beylikdüzü ve Ataşehir periferisinde konsantre olduklarını düşündüğümüzde, merkezi lokasyondaki konumu ile birçok forumdaş için kendisi reel bir can kurtarıcı.

Bundan önceki referansta değinildiği suretiyle bu ay sonucunda memleketine dönecek olsa da 2 ay sonrasında geri dönmeyi planlıyor.

 
Muhakkak görülmesi ihtiyaç duyulan bir kadın
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu