Genel

Pozitif Müzakere Ece ve Kar Fırtınası :)

Kısa bir konuşmanın peşinden günü netleştirip görüşmeye karar verdik. Otel konusunu netleştirdikten sonrasında hayatımda ilk kez görüşmesine 1 saat erken gelen bir bayan ile görmüş olmanın ve böylesine güzel bir insanoğlunun gelmiş olmanın mutluluğu ve şaşkınlığı içinde kendisini karşıladım :).

Otele girişte ayrı ayrı ıslanıp sıcak odada ikimizde terlemeye başlarken samimi haliyle son aşama olumlu süregelen müzakere azar azar sohbetinde etkisiyle ilerdi.

Görüşmenin bu noktasından sonraki yaşanmış olan her şey iki birey içinde olabilecek ten uyumu , elektrik , o günün iyi mi geçmiş olduğu vs akla gelebilecek ne kadar etkili var ise hepsinin müessir olması nedeniyle değişken bulunduğunu bildiğinizi varsayıyorum. Bir tek şunu söyleyebilirim Top 10 listemi yırtıp kendi ismini hayatıma altın harflerle kazıdı. O unutulmaz dakikalarda hem içeride hem dışarıda fırtınalar kopması da geceyi akılda tutacak bir anı olarak yer etti.

iyi ki tanımışım söylediğim ve hoş söyleşi , sıcak , samimi , güzel bayan ile tanışmanın ve gecenin o güzel yorgunluğu ile kendisini uğurladım.

Ek olarak da bu şekilde bir forumun bu şekilde kaliteli insanlarla tanışma fırsatı sağlamasıda büyük vaka , değişik mecralara üstünden risk alarak yaşanacak bütün olumsuzlukların ötesinde her iki taraf için de daha sıhhatli bulunduğunu inanıyorum.Ümit ederim karşında daima o gülümsemene eşlik edecek enerjisi yüksek insanlarla karşılaşırsın :)

 
Paylaşım için her iki tarafa da teşekkürler.. :)
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu