Genel

Pozitif Müzakere 2021 Olağanüstü final Bahçeşehir Hande

Slm kıymetli forum ailesi 👋 evvela yeni yılınızı kutlar esenlik ve saadet getirmesini dilerim.
Dün akşam @HANDE ile mükemmel bir 2 saat müzakere yaptık her zamanki şeklinde Anadolu yakasından Avrupa yakasına aile ziyaretine gelirken akşam trafiğinde @HANDE ye yılbaşı msj attım konuşurken evde bulunduğunu söylemiş oldu.
Şeytan derhal dürttü tâbi gelsem olur mu dedim kendiside birazcık şok oldu fakat kırmadı beni kabul etti beni saolsun kapısına vardım derhal yakındım aslına bakarsanız.
Mükemmel bir elbiseyle karşıladı beni her zamanki şeklinde seksi güler yüzlü derhal bir duş aldım oda kahvemi hazırladı oturduk eğlenceli bir sohbete başladık güzel söyleşi devam ederken @HANDE kucağıma oturu verdi olağanüstü göğüsler karşımda hırslı koltuk üzeri sevişme başlamıştı bile mükemmel karşılıklı orallar ve zevk doruklarına çıkarak ilk raund sona erdi.
Yine oturduk söyleşi ikramlar sigara tadı derken ne ara ikinci raund başladı anlamadım @HANDE Mükemmel bir akşam yaşatmaya devam etti yeniden harikasın muhteşem hanımefendi beni kırmayıp akşam oldukca anlık gelişen müzakere talebimi kırmadığın için teşekkürler seviliyorsun seksi hanımefendi 😍😍😍😍
 
Paylaşım için teşekkürler (y)
 
Ayrıntılı paylaşım için teşekkürler…
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu